Parodontaal Biotype

05-06-2014 2 11:00 PM 07-02-3600
Actueel >>

Op basis van de literatuur onderscheid hij 3 biotypes; thin scalloped, thick flat and thick scalloped. De vorm van het gebitselement  en de dimensie van de gingiva en het bot  hadden een zwakke associatie met deze biotypes. Duidelijker positieve associaties werden gevonden met de dikte van de gingiva, de aanwezigheid van gekeratiniseerd weefsel en het bot morphotype. Lees hier het abstract

https://www.parodontologie-utrecht.nl/actueel/

Actueel

Paro Praktijk Utrecht viert dit jaar zijn 30-jarig jubileum. Al 30 jaar is onze praktijk toonaangevend in de parodontologie. Wat hebben we bereikt sinds de oprichting in 1989 en hoe zien wij de toekomst tegemoet?

Voor patiënten

De behandeling van parodontale problemen betreft het steunweefsel van uw tanden en kiezen. Dit vergt veel tijd van uw eigen tandarts. Daarom kunt u door uw tandarts naar ons worden doorverwezen.

Voor verwijzers

Binnen onze praktijk houden wij ons uitsluitend bezig met de behandeling van de tandvleesproblemen van uw patiënten. Voor andere tandheelkundige zorg of voor controles verwijzen wij ze naar u terug.

“Ik bied mijn patiënt de zorg die ik zelf zou willen ontvangen. Dit betekent de tijd nemen, voelen, denken en dan samen ervoor gaan!”

drs. Elmira Boloori, parodontoloog

Afspraak maken of
meer informatie:

T 030 287 05 60
balie@paropraktijk.nl

Bezoekadres:
Livingstonelaan 466
3526 JB UTRECHT

Routebeschrijving

Blijf op de hoogte:

Facebook
Linkedin
 

© 2000 paro•praktijk•utrecht  •  Algemene voorwaarden  •  Disclaimer  •  Privacyverklaring

© 2000 - 2025 Paropraktijk |  /  realisatie: Arjen IJff & De Goudse Wolf